Haber Detayı
30 Mayıs 2021 - Pazar 13:49
 
Kurtarırsa Dünyayı Kadınlar mı Kurtarır?
ŞEHİR VE İNSAN Haberi


Hendek Ak Parti Kadınlar Kolu Başkanı Seher Namlı Dündar , Hendek Vizyon Tv' de...

 

Kız çocukların eğitimi neden önemlidir ? Çocukların eğitiminde teorikten ziyade pratik eğitimin önemi nedir? Çocukların mesleki yönlendirmelerinde  neler yapılmalıdır? Ailelerin kurulmadan önce gençlerin bir evlilik öncesi eğitimi almaları neden gerekmektedir? Kadınların hem kişisel olarak hem de mesleksel olarak çok iyi yetişmeleri neden önemlidir? Kadına şiddet nasıl önlenebilir ?

Siyasete neden girdi? Kadınların siyasete girmeleri neden önemlidir? İlçemiz de bir Kadın Belediye Başkanı , bir Kadın Belediye Başkan Yardımcısı yada Kadınların belediye meclislerinde veya partiler yönetiminde yine en az yüzde 50 yer alması gibi konularda neler düşünmektedir? İlçemizdeki güncel konular ile ilgili olarak da , Okul öncesi eğitim kurumları , Kütüphaneler ve Müzeler hakkındaki görüşleri nelerdir ?

 

Hendek Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar , bu soruların cevaplarını  4 Haziran Cuma Günü Saat 21'de Hendek Vizyon Tv' de Ebru Üner'le Kadın Kadına programında sizler için açıklayacak...

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kurtarırsa, Dünyayı, Kadınlar, mı, Kurtarır?,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv
Haber Yazılımı