Haber Detayı
15 Nisan 2022 - Cuma 01:32
 
Handak’ta (Hendek) Dombra Fırtınası Esti
ŞEHİR VE İNSAN Haberi


Handak’ta (Hendek) Dombra Fırtınası Esti

 

 

Türklerin il Yurtlarından Handak’ta (Hendek) , Hendek Belediyesi Ramazan Çarşısında  Dombra Sanatçısı Sedat Solakoğlu dombra ile Türk ezgilerini çaldı ve seslendirdi.

 

 

Program , Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk , Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Burhan Namlı , Hendek Ülkü Ocağı Başkanı Sıtkı Yaz ve çok sayıda davetli ve halkın yoğun katılımıyla yapıldı. Dombra Sanatçısı Sedat Çolakoğlu birbirinden güzel şarkıları seslendirdi.

 

 

Orhun Kitabevi sahibi Dursun Yelken ve Hendek Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği programa halkımızın yoğun katılımı oldu.

 

 

 

 

Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk , Belediye olarak bir çok kültürel etkinlikler planladıklarını ancak havaların elverişli olmaması sebebiyle bunların bir çoğunu gerçekleştiremediklerini , önümüzdeki günlerde havaların ısınmasıyla birlikte de bir çok kültürel faaliyetleri planladıkları şekilde halkımızın beğenilerine sunacaklarını belirtti. 

 

 

Hendek Belediyesi Ramazan Çarşısı röportajları ve Dombra Sanatçısı Sedat Solakoğlu konserini Facebook Edebiyat Sanat Tv 'de izleyebilirsiniz..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Handak’ta, (Hendek), Dombra, Fırtınası, Esti,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı